Dárkové krabice

 

Dárkové krabice                               - osobitý luxusní dárek přírody

jsou krásným a ideálním dárkem k vánocům pro obchodní přátelé, rodinu a kamarády. Uplatnění a pozornost si zaslouží i jako  dárek k životnímu jubileu.Samozřejmě se hodí i jako drobná pozornost.

Jedná se o dřevěné překližkové krabice s náplni včelích produktu. Je do nich možné vložit širokou škálu různých produktu, ať jsou již ryze včelařské nebo samozřejmě i nevčelařské-víno, slivovice, různá keramika apod. Krabice si můžete objednat i pro osazení vlastními produkty (prázdné nebo i jen částečně naplněné). Jsou zhotovovány v menším a větším provedení.

Mnou doporučená náplň:

Dárková krabice velká
 
Obsah dárková krabice:
  • Skleněný džbánek medu 0,7 kg – medovicový
  • Skleněný džbánek medu 0,7 kg – lipový nebo květový
  • Lahev medového vína nebo medoviny dle výběru
  • 2 keramické pohárky na medovinu
  • Voskovou svíčku smrček s Betlémem
  • Jednu včelařskou léčebnou kosmetiku dle výběru
  •  
2.Dárková krabice malá :
Obsah dárková krabice:

·Skleněný džbánek medu 0,7 kg – medovicový, lipový nebo květový

·Lahev medového vína nebo medoviny dle výběru

·2 keramické pohárky na medovinu dle výběru

    nebo svvíčka s  betlémem a kosmetika od Plevů

Orientační ceny:

Prázdná krabice velká          200,-Kč+ DPH 21 %

Prázdná krabice malá           180,-Kč + DPH 21 %

Krabice velká s nálni    cca 1000,-Kč + DPH 21 %

Krabice malá s nálni      cca 600,-Kč + DPH 21 %

 

Med                     "SKLENICE MEDU-PŮL LÉKÁRNY DOMA"            

 
 Prevence je lepší než léčení. Med zvyšuje přirozenou odolnost organizmu. Příznivě ovlivňuje krevní oběh, vyživuje srdce, obsahuje látky tvořící kosti. Pylová zrna v květových a smíšených medech jsou zdrojem vitamínů.
Med je příjemná potravina, která vyjasňuje mysl a prodlužuje život. (ASKEPIADES-starořecký lékař). V medu nám příroda dala jeden ze svých nejlepších a nejvzácnějších darů(ZANDER)
Různé druhy kvalitního medu jsou prakticky stejně hodnotné. Liší se barvou, chutí, vůní a pod. - ale vždy je to MED - hodnotná přírodní potravina a lidový lék.Med prospívá dětem, sportovcům, dospělým i starým lidem - nemocným i zdravým.Med je vzácně vyvážený přírodní produkt.

 

KVĚTOVÝ MED       0,7 kg

Je snadno stravitelný díky obsahu jedno­duchých cukrů - glukózy a fruktózy. Obsahuje pylová zrna různých rost­lin, které obohacují med
o významné přírodní látky s povzbuzujícími účinky - rostlinné hormony, éterické oleje, aromatické látky apod. Květo­vý med je velice ceněn v lidovém léčitelství

MEDOVICOVÝ MED (lesní)                   0,7 kg
Zpravidla tmavší barvu medovicových medu způsobují ros­tlinná barviva, obsažená v míze dřevin. V porovnání s květovými medy obsahující více fruktózy a dextrinů, ale hlavně větší množství minerálních látek a stopových prvků, prospívajících lidskému organizmu. Mají cha­rakteristickou, velmi lahodnou vůni a chuť. medu způsobují ros­tlinná barviva, obsažená v míze dřevin. V porovnání s květovými medy obsahující více fruktózy a dextrinů, ale hlavně větší množství minerálních látek a stopových prvků, prospívajících lidskému organizmu. Mají cha­rakteristickou, velmi lahodnou vůni a chuť.

x

Medová vína, medovina             MEDOVINA - NÁPOJ STARÝCH REKů

Medová vína vznikají kvašením medu za použití speciálních kvasinek. Rozdíl mezi medovinou a medovým vínem?  Medovina je vyráběna ze smíšených květních medů. Medová vína jsou vyráběna pouze z jedno-druhových medů. To znamená, že med pochází pouze z jednoho druhu rostliny - akátu, slunečnic.

SLUNEČNICOVÉ MEDOVÉ VÍNO          0,5 l

Medové víno vzniká kvašením slunečnicového medu za použití speciálních kvasinek. Při výrobě se nepoužívá tepelné úpravy a tím je zaručeno zachování významných látek včelího medu. Slunečnicové víno má výraznou sladovou chuť. Prvopočátek této chuti je v poměrně velikém množství pylu, který tento med obsahuje. Má trpce hořko sladkou chuť. Ta se objevuje i v tomto víně. Proto se chuť nedá posuzovat ihned po prvním doušku, ale až minimálně po třetím. Právě toto chuťové pohlazení způsobí, že doušek sklouzne do hrdla až příliš lehce a zanechá po sobě jemně nahořklý dozvuk, který láká k dalšímu doušku. Neosahuje žádné konzervační látky, barviva a příchutě. Případný sediment je přirozenou vlastností. Každé kvašení (šarže) má originální chuti, která je závislá především na druhu použitého medu. Medové víno je vyráběno podle původní receptury. Toto medové víno je vyrobeno Ze slunečnicového medu. Složení:voda, med. Objem 0,5 l. Obsah alkoholu min. 12%.

 

 

Keramické pohárky na medovinu -

Medvina nejlépe chutná z keramiky. Exkluzivní ručně točená užitková keramika. Velmi efektní kombinace světlé matné glazury a dekorovaného střepu pokrytého burelem.  Vše páleno v elektrických pecích na 1160°C. Výrobky jsou určeny pro každodenní použití

       
 

 

   
 

VČELAŘSKÁ LEČEBNÁ KOSMETIKA           ZDRAVÍ A KRÁSA Z PŘÍRODY

 

PÁNSKÝ PLEŤOVÝ KRÉM       50 g

Medový krém pro muže byl vyvinut jako originální krém pro specifickou pánskou pleť. Lze jej použít jako denní krém s ochranou proti UV záření a atmosférickým vlivům s hydratačním účinkem. Dostatečné promaštění snižuje negativní vliv holení. Zajišťuje dobrou vstřebatelnost a podporuje tvorbu přirozeného ochranného povlaku pleti.

 

 

MEDOVÝ KRÉM PROTI VRÁSKÁM     50 g

Sametově hebký krém svým skvělým složením podporuje  tvorbu kolagenu, regeneraci buněčného metabolismu a zlepšuje elasticitu pleti. Viditelně vyhlazuje pokožku a drobné vrásky. Obsahuje výtažek z mořských řas, vitamín E a med, který je bohatý na bílkoviny, minerální látky, vitamíny, enzymy a další látky, které napomáhají výživě pleti. Polomastný krém je vhodný na všem druhy pleti.

 

 PLEŤOVÝ KRÉM S MEDEM DENNÍ   50 g

Velmi příjemný krém, který nezklame. Je pro každodenní použití, pro všechny druhy pleti. Krém dodává unavené pleti všechny potřebné látky obsažené v medu (minerální látky, vitamíny, bílkoviny, enzymy) a tím jí pomáhá získat zpět svoji sametovou hebkost. Zlepší prokrvenost, vláčnost a pleť rozjasní. Je to moderní kosmetický denní krém, chránící pleť před nepříznivými vlivy okolního prostředí.

 

PLEŤOVÝ KRÉM S MEDEM NOČNÍ    50 g

Hladí vaši pleť celou noc a dodává jí potřebné látky obsažené v medu (vitamíny, bílkoviny, enzymy, minerálie), vyživuje pleť, zlepšuje její prokrvení a regeneraci. Jsou to moderní kosmetické přípravky na ošetření unavené pleti. Noční krém je určen spíše na suchou pleť. Krém je mastnější.

 

PLEŤOVÝ KRÉM S MATEŘÍ KAŠIČKOU           50 g

Chcete-li mít jemnou a vláčnou pleť, používejte pravidelně tento pleťový krém, který svým složením přináší blahodárný komfort. Včelí mateří kašička oddaluje fyziologické stárnutí a tvorbu vrásek. Pleťový krém se rychle vstřebává, zlepšuje výživu pleti a prokrvenost. Tento polomastný krém má výrazný regenerační účinek. Vhodný na sušší, aknózní a normální pleť.

 

 MEDOVÝ OČNÍ KRÉM    15 g

Vám zaručí příjemné ošetření očních partií. Protože i Vaše oční partie vyžadují zvýšenou péči. Zlepšuje napětí a pružnost pleti, podporuje její regeneraci. Při dlouhodobém používání vyhlazuje mimické vrásky. Oční krém je vhodný i pro extrémně citlivou pleť.

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode